★ NOVE RADIONICE KIPARSTVA za POČETNE i NAPREDNE – INDIVIDUALAN PRISTUP ★

★★★ NOVE RADIONICE KIPARSTVA za POČETNE i NAPREDNE – INDIVIDUALAN PRISTUP ★★★

GDJE I KADA?
Lokacija: Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier Zagreb Centar, Gundulićeva 26
Termin: 15.12.2019.od 13-15h (OTVORENI UPISI!)
Cijena: 100,00 kuna (sav materijal i alat su uključeni u cijenu radionice)

Za datume održavanja svih radionica redovito nas pratite na facebook i web stranicama kako biste se na vrijeme informirali o idućoj radionici.


Radionica ima ograničen broj mjesta stoga je potrebno prijaviti se na radionicu UNAPRIJED te uplatiti POLOG u polovici iznosa (50,00 kuna) za REZERVACIJU mjesta u grupi (puna cijena radionice je 100,00 kuna). Polog možete uplatiti osobnim dolaskom na našu adresu ili putem internet bankarstva. U slučaju premalo prijavljenih sudionika radionica se pomiče na idući datum održavanja ili vam se vraća uplaćena kotizacija. Za datume održavanja svih radionica redovito nas pratite na facebook i web stranicama kako biste se na vrijeme informirali o idućoj radionici.

Kontaktiraj nas još danas i rezerviraj svoje mjesto u grupi!

* Obavezna rezervacija mjesta u grupama:
mail: info.skolacrtanja@gmail.com
mob: 0914411277

Vidimo se!!