Najčešća pitanja i odgovori Atelier Sellier
Vaša plaćena članarina vrijedi mjesec dana, odnosno od datuma uplaćene članarine do istog datuma idućeg mjeseca.
Svaki se propušteni dolazak može nadoknaditi unutar tekućeg mjeseca ili tijekom idućeg mjeseca, ali se plaćanje članarine ne odgađa.
Klasičan tečaj se održava kontinuirano kroz cijelu godinu, a radionice su jednokratne i održavaju se jednom mjesečno.
Za svaku novu vještinu potrebno je strpljenje, stoga ne očekujte napredak preko noći. Vrlo je važno kontinuirano vježbati kako biste vidjeli napredak u radu, a mi smo tu da vas naučimo, motiviramo i potičemo.
Na tečaju učimo većinu crtačkih i slikarskih tehnika: olovka, ugljen, tuš, pastel, akvarel, akril, uljane tehnike, srednjevjekovna tempera, gvaš, kolaž, asemblage, mozaik, kombinirane tehnike..
Djeca mogu već od četvrte godine krenuti na naš tečaj za najmlađe.
Za pripreme se uvijek preporuča krenuti vrlo rano, idealno do godinu dana prije vašeg prijemnog ispita. U tom slučaju veće su šanse da naučimo sve što trebate da biste u potpunosti bili spremni za vaš prijemni. Također, pripreme je vrlo važno pohađati kontinuirano, bez prekida.
Prolaznost polaznika priprema u Školi crtanja i slikanja Atelier Sellier je čak 98%.