Tečaj crtanja i slikanja Atelier Sellier

Tečaj crtanja i slikanja za odrasle, mlade i umirovljenike

Na tečaju crtanja i slikanja učimo klasične crtačke i slikarske tehnike, počevši od osnova crtanja olovkom, ugljenom, pa do slikanja akvarelom, temperama, akrilom i kombiniranim tehnikama. Naši stručni edukatori INDIVIDUALNO pristupaju svakome polazniku u edukaciji, usmjeravaju i potiču kreativno promišljanje i izražavanje uz postepeno praćenje i likovno usavršavanje svakog pojedinca. Tečaj obuhvaća
svladavanje osnovnih crtaćih i slikarskih vještina na klasičan (akademski) način, a polaznici se potiču da se osamostale i otkriju vlastiti likovni izraz. Tečaj je namijenjen početnicima kao i onima koji već imaju iskustvo crtanja i slikanja.
Ukoliko imate želju naučiti crtati i slikati ili samo želite sadržajno i kvalitetno provesti svoje slobodno vrijeme, onda je ovaj tečaj baš za Vas. Unutar urođenih ljudskih sposobnosti nalazi se i KREATIVNOST koja s godinama raste ukoliko je kontinuirano potičemo i razvijamo. Odrasli ljudi imaju sklonost potisnuti vlastiti potencijal zbog samokritike i velikih očekivanja. Kroz crtanje i slikanje učimo kako osloboditi Vaš potencijal i stvaralaštvo kroz učenje i eksperimentiranje. Polaznici naših likovnih radionica su ljudi različitih dobi, interesa i zanimanja, ali zajednički cilj im je razviti svoj likovni izražaj. Dopustite sebi biti kreativni te kroz likovni rad razviti samoaktualizaciju. Vidimo se na tečaju crtanja i slikanja u Atelieru Sellier!

Teme koje obrađujemo na tečaju crtanja i slikanja:

CRTANJE I SLIKANJE PO PROMATRANJU (kompozicija, perspektiva, proporcije, sjenčanje)
CRTANJE I SLIKANJE PO PREDLOŠKU (precrtavanje ili ideja za vlastiti rad, zavisno o zadatku)
MRTVA PRIRODA
PEJZAŽ
ANATOMSKA STUDIJA
PORTRET
AKT
BOJE

Tehnike koje koristimo na tečaju crtanja i slikanja:

OLOVKA
UGLJEN
DRVENE BOJICE
SUHI PASTEL
ULJNI PASTEL
TUŠ
AKVAREL
TEMPERA
AKRIL
KOLAŽ

Cijene tečaja za ODRASLE i MLADE u REDOVNOJ SEZONI za 1 MJESEC:

Cijena tečaja LJETO 2024. (4 dolaska / 8 sati):

Facebook