Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier Atelier Sellier

Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier

Atelier Sellier profesionalna je škola crtanja i slikanja na dvije lokacije u Zagrebu, koja pruža stručnu edukaciju kroz razne tečajeve i kreativne radionice, te organizira terenske nastave i izložbe polaznika. Atelier Sellier nudi Vam jedinstvene tečajeve i kreativne radionice namijenjene djeci predškolske i školske dobi, te odraslima i umirovljenicima. Iz ponude izdvajamo Art Masterclass, tečaj crtanja i slikanja, digitalni tečaj crtanja, tečaj ilustracije, tečaj kiparstva, tečaj crtanja portreta i akta, Art Piknik radionice, radionice modeliranja, kaligrafije i radionice Art terapije. Također nudimo i privatne instrukcije crtanja i slikanja, pripremu za strukovne i umjetničke srednje škole, likovnu akademiju i srodne fakultete.

Atelier Sellier je jedinstvena škola koja Vam pruža stručnu edukaciju uz individualni pristup, zabavu, druženje i osmjeh kroz razvijanje umjetničkih vještina kod svakog pojednica!

NAŠE OBEĆANJE Naš najvažniji prioritet ste Vi, polaznici. Vjerujemo u naše opsežno znanje i iskustvo i povodimo se najvišim standardima koji garantiraju kvalitetnu edukaciju kroz profesionalan pristup, ali i kreativnu umjetničku zabavu. Dodatno, naše vjerne polaznike nagrađujemo kroz razne aktivnosti unutar i izvan škole slikanja i crtanja, ali i kroz besplatne radionice te terensku nastavu. Vaše zadovoljstvo razinom edukacije i stečenim znanjem je naša najveća nagrada. Pozivamo Vas da nova iskustva i prve poteze kistom napravite sa nama.

 

Martina Sedlar, mag.art.
Vlasnica škole crtanja i slikanja Atelier Sellier

Stručni tim edukatora

Martina Sedlar, mag.art.

Vlasnik škole i stručni edukator

Mirjam Tišljar Vukelić, mag.art.

Stručni edukator

Zinka Brekalo, prof.likovne kulture

Stručni edukator

Iva Sabolić, mag.art.

Stručni edukator

Sanjin Vinković, mag.art.

Stručni edukator

Damir Sobota, mag.art.

Stručni edukator

Ana Ratković Sobota, mag.art.

Stručni edukator

Ivan Germovšek, mag.art.

Stručni edukator

Patricija Purgar, mag.art.

Stručni edukator

Janko Ivčić, mag.art.

Stručni edukator

Iva Majurac, mag.art.

Stručni edukator

Andro Grdinić, mag.art.

Stručni edukator

Mercedes Bratoš, mag.art.

Stručni edukator

Tea Ivković, mag.art.

Stručni edukator

Željko Ložnjak, prof.diz.interijera

Stručni edukator

Paula Bule, mag.art.

Stručni edukator

Sanja Jureško, mag.art.

Stručni edukator

Carla Radnić, mag.art.

Stručni edukator

Mare Šuljak, mag.art.

Stručni edukator

Morana Varović Čekolj, mag.art.

Stručni edukator

ŽELITE POSTATI DIO TIMA?

Edukator crtanja i slikanja

Trebež 20, 10090 Zagreb
info.skolacrtanja@gmail.com
CV, Zamolba

Molimo sve zamolbe i CV poslati na jedan od niže navedenih kontakata. Povratnu informaciju i termin za predstavljanje šaljemo nakon što pregledamo CV.