Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier Atelier Sellier

Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier

Atelier Sellier profesionalna je škola crtanja i slikanja koja pruža stručnu edukaciju kroz razne tečajeve i kreativne radionice, te organizira terenske nastave i izložbe polaznika. Atelier Sellier nudi Vam jedinstvene tečajeve i kreativne radionice namijenjene djeci predškolske i školske dobi, te odraslima i umirovljenicima (tečaj crtanja i slikanja, tečaj ilustracije, tečaj kiparstva, tečaj digitalnog crtanja, tečaj crtanja portreta i akta, radionice modeliranja, radionica modnog dizajna, radionica likovnog dizajniranja interijera…) Također nudimo i privatne instrukcije crtanja i slikanja, pripremu za strukovne i umjetničke srednje škole, likovnu akademiju i srodne fakultete.
Atelier Sellier je jedinstvena škola koja Vam pruža stručnu edukaciju uz individualni pristup, zabavu, druženje i osmjeh kroz razvijanje umjetničkih vještina i kreativnog promišljanja kod svakog pojednica!

NAŠE OBEĆANJE Naš najvažniji prioritet ste Vi, polaznici. Vjerujemo u naše opsežno znanje i iskustvo i povodimo se najvišim standardima koji garantiraju kvalitetnu edukaciju kroz profesionalan pristup, ali i kreativnu umjetničku zabavu. Dodatno, naše vjerne polaznike nagrađujemo kroz razne aktivnosti unutar i izvan škole slikanja i crtanja, ali i kroz besplatne radionice te terensku nastavu. Vaše zadovoljstvo razinom edukacije i stečenim znanjem je naša najveća nagrada. Pozivamo Vas da nova iskustva i prve poteze kistom napravite sa nama.

 

Martina Sedlar, mag.art.
Vlasnica škole crtanja i slikanja Atelier Sellier

Stručni tim edukatora

Martina Sedlar, mag.art.

Vlasnik i stručni edukator

Mirjam Tišljar Vukelić, mag.art.

Stručni edukator

Zinka Brekalo, prof.likovne kulture

Stručni edukator

Martina Gulan, mag.art.

Stručni edukator

Paula Bule, mag.art.

Stručni edukator

Željko Ložnjak, prof.diz.interijera

Stručni edukator

Andro Grdinić, mag.art.

Stručni edukator

Ivan Germovšek, mag.art.

Stručni edukator

Morana Varović Čekolj, mag.art.

Stručni edukator

Iva Gluhinić, mag.art.

Stručni edukator

Sanja Jureško, mag.art.

Stručni edukator

Mercedes Bratoš, mag.art.

Stručni edukator

Mare Šuljak, mag.art.

Stručni edukator

Natalie Kasap Kozarac, mag.art.

Stručni edukator

Carla Radnić, mag.art.

Stručni edukator

Tesa Horvatiček Paradi, mag.art.

Stručni edukator

Duje Šuvar, mag.art.

Stručni edukator

ŽELITE POSTATI DIO TIMA?

Edukator crtanja i slikanja

Trebež 20, 10090 Zagreb
info.skolacrtanja@gmail.com
CV, Zamolba

Molimo sve zamolbe i CV poslati na jedan od niže navedenih kontakata. Povratnu informaciju i termin za predstavljanje šaljemo nakon što pregledamo CV.