Specijalna radionica botaničke ilustracije Robert Sedlar

SPECIJALNA RADIONICA BOTANIČKE ILUSTRACIJE

Voliš biljke, voliš crtati i slikati? Ako je tvoj odgovor da, onda je upravo ovo RADIONICA ZA TEBE!

Na specijalnoj radionici BOTANIČKE ILUSTRACIJE upoznajemo se sa osnovama tehnike AKVARELA kroz izradu color chart-a te nekoliko botaničkih vježbi (mokro-suho, mokro-mokro, potrebno vrijeme sušenja, potrebni kistovi, intenzitet boje). Navedene tehnike primijeniti ćemo u ilustriranju cvjetnih i lisnatih vrsta (prema fotografskom predlošku i živom primjeru, ovisno o sezoni), a cilj radionice je izrada lijepih, botanički ilustriranih razglednica.

Ova radionica namjenjena je za ODRASLE I MLADE i prilagođena je za početnike i polaznike sa iskustvom!
CIJENA: 50 eura
TRAJANJE: 3 sata
LOKACIJA: Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier, Zrinjevac 10
EDUKATOR: Prof. Mirjam Tišljar Vukelić, mag.art.
MATERIJALI: Svi materiali za rad su OSIGURANI!

Datume održavanja radionica možete pronaći na prijavnici ispod. Prijavi se već danas!

PRIJAVNICA ZA SPECIJALNU RADIONICU BOTANIČKE ILUSTRACIJE

Kako biste se PRIJAVILI na specijalnu radionicu botaničke ilustracije, molimo najprije ispunite prijavnicu. Nakon što nam pošaljete prijavu kontaktirat ćemo Vas za detalje oko nadolazećeg eventa. Zabavimo se zajedno u Atelieru Sellier!

Moguće odabrati više termina...

Cjenik radionice

Trajanje: 3 sata 50 €

SAV MATERIJAL UKLJUČEN U CIJENU!

• Poziv na broj: Upišite datum plaćanja (npr.01-01-2023)
  • Opis plaćanja: Upišite ime i prezime polaznika i naziv radionice