ART DATE radionice za parove Robert Sedlar

ART DATE RADIONICE ZA PAROVE

Dobrodošli na nove ZABAVNE RADIONICE ZA PAROVE u Atelieru SellierART DATE!

Ovo je idealna prilika za provesti KVALITETNO I KREATIVNO vrijeme sa vašom djevojkom, dečkom, simpatijom, boljom polovicom, ali super je zabavno i za prijatelje!

U ponudi imamo 2 tipa radionica: ART DATE RADIONICA CRTANJA i ART DATE RADIONICA KERAMIKE!

Na ART DATE radionici CRTANJA parovi izrađuju PORTRET voljene osobe u crtačkoj tehnici, uz stručno vodstvo umjetnika edukatora. Na radionici najprije prolazimo osnove crtanja portreta, a nakon toga slijedi zabavno i opušteno vrijeme dok parovi crtaju jedan drugoga. Sve ovo začinjeno je gutljajima kvalitetnog vina, a svi materijali za rad su osigurani. Radove koje napravite možete ponijeti sa sobom ili darovati vašem paru 🙂 Ova radionica traje puna 2 sata.

Na ART DATE radionici KERAMIKE parovi izrađuju zajedničke predmete/uspomene od KERAMIKE, uz stručno vodstvo umjetnika edukatora. Radionica ima tri dijela. Na prvom dolasku polaznici izrađuju ukrase od gline, a radovi se potom peku u keramičarskoj peći. Na drugom dolasku polaznici bruse predmete i stavljaju engobu. Na trećem dolasku polaznici glaziraju i ukrašavaju prethodno pečene predmete, a predmeti se onda završno peku u keramičarskoj peći i spremni su za preuzimanje nakon nekoliko dana. Ova radionica traje ukupno 6 sati (tri termina po 2 sata), sav materijal za rad je uključen, a na radionici je ponuđeno kvalitetno vino.

Idući put kada budete htjeli provesti kvalitetno vrijeme sa svojim parom, dovdite ga u Atelier Sellier na ART DATE!

Vidimo se!

Datume održavanja radionica možete pronaći na prijavnici ispod. Prijavi se već danas!

PRIJAVNICA ZA ART DATE RADIONICE ZA PAROVE

Kako biste se PRIJAVILI na ART DATE radionice za parove, molimo najprije odaberite željenu radioicu i ispunite prijavnicu. Nakon što nam pošaljete prijavu kontaktirat ćemo Vas za detalje oko nadolazećeg eventa. Zabavimo se zajedno u Atelieru Sellier!

Upišite ime i prezime
Upišite ime i prezime osobe s kojom dolazite

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Cjenik radionice po osobi

ART DATE RADIONICA CRTANJA Trajanje: 2 sata (120 min) / SAV MATERIJAL UKLJUČEN U CIJENU! 35 € PO OSOBI
ART DATE RADIONICA KERAMIKE Trajanje: 6 sati (3 termina po 2 sata) / SAV MATERIJAL UKLJUČEN U CIJENU! 80 € PO OSOBI

Plaćanje edukacija / tečajeva možete izvršiti isključivo transakcijskim putem na račun Škole crtanja i slikanja Atelier Sellier i to najkasnije 24h prije termina edukacije:

  • IBAN: HR1323600001102806716
  • Naziv firme: Sellier Art d.o.o.
  • Poštanska adresa: Dudovec 53, 10090 Zagreb
  • Poziv na broj: Upišite datum plaćanja (npr.01-01-2023)
  • Opis plaćanja: Upišite ime i prezime polaznika i naziv radionice