NOVA RADIONICA CRTATHLON – “ŠARENI MASKENBAL”

Pozivamo vas na našu novu NAJ ZABAVNIJU RADIONICU CRTATHLON! Ovaj put u duhu ŠARENOG MASKENBALA ! 🙂

Ova ZABAVNA RADIONICA namijenjena je SVIM UZRASTIMA – djeci, odraslima, umirovljenicima i OBITELJIMA, a sav potrebni materijal za rad je osiguran. Na radionici ćemo obrađivati temu MASKE/LJUDSKOG LICA, a radit ćemo KOMBINIRANU TEHNIKU (karton, akrilik, crni marker, kolaž). Za naše likovne radove inspirirat ćemo se elementima ljudskog lica, a kroz igru boja i oblika svaki će polaznik uz pomoć stručnog edukatora izraditi vlastiti KARNEVALSKI KOLAŽ! Radionicu vodi prof. Janko Ivčić, mag.art.

KADA? Nedjelja 19.02.2023. u terminu 20:00-22:00h
GDJE? Atelier Sellier – Zrinjevac 10
CIJENA? 30 eura po osobi
ZA KOGA? Za sve uzraste
ISKUSTVO? Nije potrebno
MATERIJAL? Sav materijal je osiguran

Vidimo se na radionici! 🙂