Radionica Giacometti: Čarolije od folije

Atelier Sellier Radionice , , ,

S ponosom najavljujemo specijalnu radionicu u rujnu. Radionica od folije inspirirana je stvaralaštvom velikog, svjetski poznatog kipara i slikara Alberta Giacometti-a. A. Giacometti (1901.-1966.), rođen u Švicarskoj, proslavio se skulpturama takozvanih “tankih ljudi” koje karakterizira hrapava površina, izdužene ruke, noge, torzo i glava te reducirana, snažna forma. Na radionici, djeca će inspirirana njegovim “tankim ljudima” i drugim skulpturama, izraditi svoje aluminijske figure. Od materijala će se koristiti žica (za strukturu) i aluminijska folija. Tehnike kojima ćemo se služiti su savijanje i modeliranje. Tijekom radionice djeca će biti informirana o spomenutom umjetniku i njegovom stvaralaštvu te ćemo tako nastojati razvijati i širiti ljubav prema kiparstvu i umjetnost.

Više o radionici pročitajte klikom na link RADIONICA GIACOMETTI: ČAROLIJE OD FOLIJE
Prijavite se na radionicu pozivom na 091/44 11 277 ili mailom na info@skola-crtanja-slikanja.com

Vidimo se 🙂