Pripreme za likovnu akademiju i špud Atelier Sellier

Pripreme za likovnu akademiju, špud i srednje umjetničke škole

Kod uspješnih upisa u srednje umjetničke škole i likovnu akademiju najvažniji je pravovremeni početak priprema. Prolaznost naših polaznika od 99,2% potvrda je kvalitetnog i marljivog rada koji garantira uspjeh. Prepustite se stručnom timu profesionalnih edukatora, na vrijeme...

Atelier Sellier priprema učenike za prijemni ispit za srednje strukovne i umjetničke škole te Likovnu akademiju i srodne fakultete. Poduka je koncipirana tako da prolazimo sve što je potrebno kako bi polaznici bili u potpunosti spremni za prijemne ispite. Naši instruktori se u radu posvećuju svakome individualno, a na kraju priprema za prijemni ispit, zajedno sa polaznicima slažu se mape radova za prijemni ispit.

 

Cijene tečaja za 1 MJESEC:

Facebook