Tečaj crtanja i slikanja za odrasle Atelier Sellier

Tečaj crtanja i slikanja za odrasle

Na tečaju crtanja i slikanja za odrasle prolazimo klasične crtačke i slikarske tehnike, počevši od osnova crtanja olovkomugljenom, pa do slikanja akvarelomtemperamaakrilom, uljanim tehnikama i kombiniranim tehnikama. Naši stručni edukatori individualno pristupaju svakome polazniku u edukaciji, usmjeravaju i potiču kreativno promišljanje i izražavanje uz postepeno praćenje i likovno usavršavanje svakog pojedinca.

Teme koje obrađujemo na tečaju crtanja i slikanja za odrasle:

CRTANJE I SLIKANJE PO PROMATRANJU
PEJZAŽ
MRTVA PRIRODA
PORTRET
FIGURA
AKT

Tehnike koje koristimo na tečaju crtanja i slikanja za odrasle:

OLOVKA
AKVAREL
TEMPERA
KOLAŽ
UGLJEN
AKRIL
PASTEL
ULJANE TEHNIKE

Cijene tečaja za ODRASLE za 1 MJESEC:

Facebook