Radionice kiparstva Atelier Sellier

★ SPECIJALNE RADIONICE KIPARSTVA ★

Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier predstavlja vam NOVE SPECIJALNE RADIONICE KIPARSTVA za sve one koji žele nešto više!
Cilj ovih radionica je polaznicima približiti KIPARSTVO KAO UMJETNOST OBLIKOVANJA VOLUMENA U PROSTORU, kroz INDIVIDUALNI PRISTUP svakome polazniku.

GDJE I KADA?

Lokacije: Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier - centar Zrinjevac 10 / zapad Trebež 20
Termini: Navedeni u prijavnicama
Cijene: Navedene u prijavnicama

Radionice imaju ograničen broj mjesta stoga je potrebno prijaviti se na radionicu UNAPRIJED te uplatiti cjelokupni iznos radionice i na taj način REZERVIRATI svoje mjesto u grupi. Uplatu možete izvršit osobnim dolaskom na našu adresu ili putem internet bankarstva. U slučaju premalo prijavljenih sudionika radionica se pomiče na idući datum održavanja ili vam se vraća uplaćeni iznos. Za datume održavanja svih radionica redovito nas pratite na facebook i web stranicama kako biste se na vrijeme informirali o idućoj radionici.

Vidimo se na radionicama kiparstva u Atelieru Sellier!

Cijene radionica: