Radionice crtanja stripa Robert Sedlar

RADIONICA CRTANJA STRIPA

NAUČI CRTATI STRIP!

Pozivamo te na novi SPECIJALNI TEČAJ CRTANJA STRIPA u Atelieru Sellier!

Specijalni tečaj CRTANJA STRIPA namijenjen je ODRASLIMA/ MLADIMA , a prilagođen je za potpune početnike i polaznike sa iskustvom jer je rad sa svakim polaznikom INDIVIDUALIZIRAN.

LOKACIJA: Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier – centar Zrinjevac 10
TRAJANJE i CIJENA: 4 dolaska po 2 sata (ukupno 8 sati)  / 100 eura
TERMIN: ČETVRTAK 19:30-21:30h
EDUKATOR: Prof. Vid Lončarević
MATERIJALI: Svaki polaznik nosi svoje materijale

Cilj radionice crtanja stripa je unutar 3 termina realizirati STRANICU STRIPA popunjenu LIKOVIMA i crtežima VLASTITOG DIZAJNA. Na ovim specijalnim radionicama prolazimo OSNOVE DIZAJNA KARAKTERA i NARATIVA, OSNOVE KADRIRANJA, istražujemo poznate domaće i strane strip autore.

Radionice imaju ograničen broj mjesta stoga je potrebno prijaviti se na radionicu UNAPRIJED te uplatiti cjelokupni iznos radionice i na taj način REZERVIRATI svoje mjesto u grupi. Uplatu možete izvršiti osobnim dolaskom na našu adresu (u termin po dogovoru) ili putem internet bankarstva.

Vidimo se na radionicama stripa u Atelieru Sellier!

Datume održavanja radionica možete pronaći na prijavnici ispod. Prijavi se već danas!

PRIJAVNICA ZA RADIONICU CRTANJA STRIPA

Kako biste se PRIJAVILI na radionicu CRTANJA STRIPA u Školi crtanja i slikanja Atelier Sellier, ispunite prijavnicu. Nakon što nam pošaljete prijavu kontaktirat ćemo Vas za detalje oko nadolazećeg eventa. Zabavimo se zajedno u Atelieru Sellier!

Moguće odabrati više termina...

Cjenik radionice

RADIONICA ZA DJECU 3 DOLASKA / 4,5H / SAV MATERIJAL UKLJUČEN U CIJENU! 60 € / 452,07 KN
RADIONICA ZA ODRASLE 3 DOLASKA / 6H / SAV MATERIJAL UKLJUČEN U CIJENU! 80 € / 602,76 KN