Radionica crtanja i slikanja Akta – “Nude Friday” Atelier Sellier

Radionica crtanja i slikanja Akta - "Nude Friday"

Dva puta mjesečno Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier organizira NUDE FRIDAY, večernju radionicu crtanja i slikanja AKTA u živo. Radionica je otvorena za sve polaznike škole crtanja i slikanja Atelier Sellier, i za sve entuzijaste koji žele naučiti ili usavršiti crtanje/slikanje ljudske figure/akta uz vodstvo naših stručnih edukatora. Radionica se održava jednom mjesečno na prvoj lokaciji škole Trebež 20, Zagreb - Zapad i jednom mjesečno na drugoj lokaciji škole Gundulićeva 26, Zagreb - Centar, a predviđeni dan održavanja je PETAK u večernjem terminu. Radionica ima ograničen broj mjesta stoga je potrebno prijaviti se na radionicu UNAPRIJED te uplatiti kotizaciju za rezervaciju mjesta u grupi. Cijena dolaska na radionicu iznosi 100 kuna za polaznike škole i 160 kuna za sve ostale koji žele prisustvovati radionici. Kotizaciju možete uplatiti osobnim dolaskom na našu adresu ili putem internet bankarstva. U slučaju premalo prijavljenih sudionika radionica se pomiče na idući datum održavanja ili vam se vraća uplaćena kotizacija. Za datume održavanja radionica redovito nas pratite na facebook i web stranicama kako biste se na vrijeme informirali o idućoj radionici.

Podaci za uplatu kotizacije:
Prava Skica d.o.o.
HR1623400091110754701
Opis plaćanja: kotizacija za radionicu, vaše ime i prezime

Cijene radionice / 120 min (2h):

Datum i vrijeme održavanja radionice:

Facebook