Radionica crtanja i slikanja Akta – NUDE FRIDAY Atelier Sellier

Radionica crtanja i slikanja Akta - NUDE FRIDAY

Jednom mjesečno Škola crtanja i slikanja Atelier Sellier organizira NUDE FRIDAY, večernju radionicu crtanja i slikanja AKTA u živo. Radionica je otvorena za sve polaznike škole crtanja i slikanja Atelier Sellier, i za sve entuzijaste koji žele naučiti ili usavršiti crtanje/slikanje ljudske figure/akta uz vodstvo naših stručnih edukatora. Radionica se održava jednom mjesečno na jednoj od dvije lokacije škole Trebež 20 ili Gundulićeva 26, a predviđeni dan održavanja je PETAK u večernjem terminu.

Radionica ima ograničen broj mjesta stoga je potrebno prijaviti se na radionicu UNAPRIJED te uplatiti kotizaciju za rezervaciju mjesta u grupi. Cijena dolaska na radionicu iznosi 100 kuna za polaznike škole i 160 kuna za sve ostale koji žele prisustvovati radionici. Kotizaciju možete uplatiti osobnim dolaskom na našu adresu ili putem internet bankarstva. U slučaju premalo prijavljenih sudionika radionica se pomiče na idući datum održavanja ili vam se vraća uplaćena kotizacija. Za datume održavanja radionica redovito nas pratite na facebook i web stranicama kako biste se na vrijeme informirali o idućoj radionici.

Cijene radionice / 120 min (2h):

Datum i vrijeme održavanja radionice:

Facebook