OBITELJSKI ONLINE TEČAJ CRTANJA I SLIKANJA Robert Sedlar

PRIJAVNICA ZA OBITELJ

Kako biste se PRIJAVILI na OBITELJSKI ONLINE tečaje Škole crtanja i slikanja Atelier Sellier, ispunite prijavnicu. Tečaju mogu prisustvovati minimalno 2 člana vaše obitelji i to koristeći računala i/ili mobitele u komunikaciji sa edukatorom. Nakon što nam pošaljete prijavu kontaktirat ćemo Vas za detalje vaše edukacije. Još jednom vam se želimo od srca zahvaliti na odabiru naše OBITELJSKE ONLINE edukacije.

Odaberite broj polaznika (članova obitelji)
Odaberite dan koji Vam najbolje odgovara...

Cjenik OBITELJSKIH ONLINE tečajeva

OBITELJSKI ONLINE tečaj crtanja i slikanja Trajanje 60 min / 4 x mjesečno 40 eura / polaznik

Obiteljska poduka je vrsta edukacije u kojoj edukator vodi tečaj sa minimalno 2 polaznika jedne obitelji.

• Adresa firme: Dudovec 53, 10090 Zagreb
  • Poziv na broj: Upišite datum plaćanja (npr.15-05-2023)
  • Opis plaćanja: Upišite ime i prezime polaznika i naziv tečaja